Villaggio Marco Polo – Bibione

By | 16.2.2014

Villaggio Marco Polo – Bibione

Pro rodiny s dětmi je nejoblíbenější formou ubytování na severním jadranu právě villagio. Je to vlastně malá apartmánová „vesnička“, jejiž součástí je obvykle i společný bazén a dostatek zeleně. Předností je hlavně to, že se jedná o uzavřenější areál, kde není třeba tolik dohlížet na děti, na druhou stranu je zde obvykle právě díky mnoha dětem mnoho povyku až do pozdních nočních hodin.

Villagio Marco Polo  má naprosto jedinečnou polohu na klidném místě v místní části nazývané jako Spiaggia. Klid a dostatek zeleně je ale vykoupen větší vzdáleností od pláže (cca 600 metrů nejkratší cestou, záleží na konkrétní poloze vašeho apartmánu). V hlavní sezóně je možné využít zdarma fungující kyvadlové dopravy, zastávka je přímo u areálu. Podobná vzdálenost Vás také dělí od hlavního centra letoviska. Velkým lákadlem tohoto villagia je pěkný a udržovaný bazén s oddělenou částí pro malé děti. Výhodou také je, že křesílka u bazénu jsou pro ubytované zdarma.

Vybavení všech bytů ve srovnání s běžnými italskými apartmány spíše nadstandartní, nechybí ani mikrovlná trouba, nebo třeba kávovar. Samozřejmostí je také vlastní bezplatné parkoviště. V rámci italského standartu je toto villagio rozhodně ve vysokém nadprůměru. Villagio Marco Polo naleznete v nabídce mnoha českých cestovních kanceláří, ale v hlavní sezóně už bývá vyprodané, takže rozhodně doporučuji včasnou rezervaci. Apartmány mají svoje „stálé“ návštěvníky, kteří neváhají rezervovat svůj termín už v zimních měsících.